UC Browser for PC

6.12909.1603

3.3

9

Hızlı, Chromium tabanlı tarayıcı

2.2M

Bu uygulamayı oyla

UC Browser, orjinal olarak Android için geliştirilmiş kapsamlı bir tarayıcıdır. Windows versiyonu Chromium'a dayanır ve ana özelliklerini korur: hızlı, bir çok web standartlarıyla uyumlu, ve diğer tarayıcılara mükemmel bir alternatif olarak ek özelliklerle desteklenir.

UC Browser'ın arayüzü özellikle Google Chrome kullanıcıları için oldukça sezgisel ve tanıdıktır, ancak orjinal stili klasik Windows sistemine farklı bir dokunuş getirir. Ayrıca kendi mağazasıyla birlikte sunulduğu için, istenilen oranda kişiselleştirmeye de izin verir. Bir kaç sekme açık olsa bile 200 megabayttan daha fazla hafıza kullanmaz, oysa Firefox ve Chrome'da bu megabayttan çok daha fazla kullanır.

Bir çok özelliğin yanı sıra, reklam engelleyici özelliği de mevcuttur. Aynı zamanda farklı linkler için baloncukların da olduğu bir başlangıç sayfası, fare hareketleri için bir yönetici, kendi yer imi ve giriş eşzamanlama sistemi, gizli tarama modu, ve üçüncü parti uygulamalarında Chrome Store'un sunduğu daha bir çok olanak mevcut.
X